نخبگان بنیاد دانش

تفاهمنامه جذب نخبگان بنیاد دانش با موسسه آیریسک

بنیاد دانش و موسسه آیریسک تفاهمنامه جذب نخبگان بنیاد دانش را امضا کردند.
به گزارش روابط عمومی بنیاد دانش؛ این بنیاد در راستای حمایت از استعدادها (با تمرکز بر استعدادهای کم برخوردار و فاقد سرپرست موثر)، با موسسه آیریسک به عنوان مرجع آموزش، اطلاع‌رسانی، تولید محتوا، برگزاری آزمون و چاپ کتاب‌های تخصصی المپیاد، تفاهمنامه همکاری امضاء کرد.
این تفاهمنامه با هدف هم افزایی و تعامل طرفین در ارائه خدمات آموزشی متقابل در راستای بهره گیری از شیوه‌های نوین آموزش و راهکارهای موثر راهبری تربیتی، به منظور ایجاد بستر مناسب رشد و توسعه استعدادها و توانمند سازی تحصیلی آنان است.
موسسه آیریسک؛ با هدف نگاه خوب به آینده، قدرت حل مشکلات، تقویت گفتگوهای سازنده و پرورش تفکر چند بعدی، از سال ۱۳۸۶ در سطح ملی فعالیت خود را آغاز نموده و تا کنون مدال‌آوران بسیاری را در سطح ملی و بین المللی برای مسابقات مختلف پرورش داده است. این مجموعه در زمینه مشاوره و برنامه‌ریزی برای ایجاد ساختار المپیادی در مدارس، مراکز سمپاد، ادارات آموزش و پرورش و نیز آموزش مشاور و مدرس متخصص المپیاد فعالیت می‌نماید.جذب نخبگان بنیاد دانش
از مهمترین مفاد مهم این تفاهمنامه می توان به؛ همکاری طرفین در جذب، آموزش و حمایت از استعدادهای کم برخوردار، حمایت بنیاد از دانش آموزان المپیادی کم برخوردار آیریسک، همکاری آیریسک در معرفی و آموزش نیروی انسانی داوطلب بنیاد، اشاره نمود.
بنیاد دانش با هدف استعدادیابی و حمایت از کودکان بی سرپرست دارای استعداد، توسط جمعی از نیکوکاران فرهیخته، نواندیش و اساتید دانشگاه؛ در راستای حمایت و هدایت تحصیلی، اعطای بورسیه و توانمندسازی دانش آموزان مستعد بی بضاعت (در مقاطع ابتدایی، متوسطه اول، متوسطه دوم و دانشگاه) راه اندازی شده است. این مجموعه از سال 1393 با اخذ مجوز رسمی از وزارت کشور در استانهای تهران، سیستان و بلوچستان و خوزستان فعالیت خود را آغاز نموده است.
لازم به ذکر است که، بنیاد دانش حمایت از رشد و توسعه فردی، خانوادگی و اجتماعی دریافت کنندگان بورسیه، را زمینه ساز دستیابی به مدارج عالی علمی و حرفه‌ای و خوداتکایی آنان در زندگی اجتماعی می داند.

به اشتراک گذاری این مقاله
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست