برگزاری همایش نمایندگی اروند بنیاد دانش

در دل جوانان بذر امید و انگیزه کاشتیم

 

 

انگیزه، یکی از مهم‌ترین عوامل موفقیت و پیشرفت تحصیلی محسوب می‌شود؛ این مساله هیچ‌گاه از دید بنیاد دانش دور نبوده و همواره برای ایجاد انگیزه و امید برای محصّلین قدم‌هایی برداشته است.
در همین راستا، 19 آبان ماه همایش انگیزشی برای بورسیه های متوسطه دوم و دانشجویان نمایندگی اروند و اهواز برگزار شد. گزارش روابط عمومی بنیاد دانش نشان می‌دهد که این همایش انگیزشی، اثربخش و با استقبال بورسیه‌ها و خانواده‌هایشان همراه بوده است.
این همایش با سخنرانی آقای مهندس شرافت مدیرعامل بنیاد دانش شروع شد، سپس آقایان دکتر رسول زاده و دکتر آستانه در رابطه با مباحث انگیزشی و هدف گذاری برای بورسیه‌ها در محیطی صمیمی مطالبی را ارائه کردند. بعد از صحبت‌های اولیه، روش‌هایی برای تقویت خلاقیت ازطریق اهمیت به قوه تخیل و امکانات خیال‌پردازی مطرح شد؛ تخیلاتی که بعدها می‌توانند به واقعیت تبدیل شوند.
ادامه‌ی این همایش ‌با صحبت‌های خانم نصیری راهبر محترم پروژه های آموزشی در رابطه با دوره آموزشی کوچینگ و تاثیر این دوره بر زندگی بورسیه‌ها همراه بود. در نتیجه‌ی این صحبت‌ها، بورسیه ها برای شرکت در این دوره آموزشی تشویق و ترغیب شدند.
در آخر همایش نوبت تشویق‌ دانشجویان رتبه‌ی برتر در کنکور 1401 و بورسیه‌های معدل‌ بالای مقطع متوسطه دوم بود؛ در این میان از دو بورسیه به نام پانیذ و امیررضا که در رشته طراحی و نقاشی مهارت‌ دارند نیز تقدیر به عمل آمد.

به اشتراک گذاری این مقاله
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست