جشن تولد بورسیه‌های بنیاد دانش شعبه تهران

جشن تولد بورسیه‌های بنیاد دانش

بنیاد دانش همواره برای ارتقا کیفیت زندگی فرزندان بورسیه خود تلاش می‌کند. مناسبت‌ها و اعیاد ملی و مذهبی همواره بهانه‌ای برای برگزاری جشن‌ها و دورهمی بوده تا بدینوسیله روحیه شادتری برای بورسیه‌ها به ارمغان آورده شود. چرا که لازمه موفقیت در هر زمینه‌ای ابتدا برخورداری از روحی شاد و سلامت می‌باشد. جشن تولد بورسیه‌های بنیاد دانش نیز ازین قاعده مستثنی نیست.

در این میان تولد بورسیه‌ها نیز مناسبتی است که نباید از آن چشم پوشی کرد؛ چرا که یکی از چشمگیرترین مناسبات زندگی هر فردی در طول سال، تولد اوست. به همین جهت واحد حمایت  مکمل بنیاد دانش به درخواست همیاران جشن تولد بورسیه‌های بنیاد دانش را برگزار  می‌کند.

 

جشن تولد بورسیه‌های بنیاد دانش

جشن تولد بورسیه‌های بنیاد دانش متولدین دی در شعبه تهران

بنیاد  دانش تمام بورسیه‌های خود را فرزندان خانواده بزرگ خود می‌داند و مانند هر خانواده دیگری تولد آن‌ها را جشن می‌گیرد در همین راستا  شعبه تهران بنیاد دانش از بورسیه‌های متولد دی ماه دعوت به عمل آورد تا در تاریخ ۵ بهمن ماه در دفتر تهران حضور پیدا کنند.

گفت‌وگو با بورسیه‌ها

 بورسیه‌ها با حضورشان در این روزهای سرد زمستان  به دفتر تهران گرمایی دلپذیر بخشیدند. از فرصت پیش آمده بهره جستیم تا گفت‌وگویی صمیمانه با آن‌ها داشته باشیم،  تا هرچه بیشتر در جریان امورات زندگی و نیازهایشان قرار بگیریم.

صرف کیک تولد

به رسم همیشگی برگزاری تولدها کیکی که تهیه شده بود، که بعد از گفت‌وگوی صمیمانه با آن کام خود را شیرین کردیم.

جشن تولد بورسیه‌های بنیاد دانش

عکس‌های یادگاری

 عکس‌های یادگاری هم که بخشی جدایی‌ناپذیر از تولدهای این روزها هستند. تصاویری که در سال‌های آینده تداعی کننده لحظات تلخ و شیرینی که پشت سر گذاشته‌ایم خواهند بود، این بخش از مراسم هم با ثبت تصاویر رنگارنگ به خوبی برگزار شد

تقدیم هدیه تولد

  در نهایت به شیرین‌ترین و اصلی‌ترین قسمت هر تولد که تقدیم هدایاست رسیدیم. کارت‌های هدیه‌ای که با کمک همیاران تهیه شده بود به رسم یاد بود به بورسیه‌های متولد دی ماه اهدا شد.

به پایان آمد این دفتر، حکایت همچنان باقیست

به لطف خداوند و یاری همیاران در این روز لحظات شادی در دفتر تهران بنیاد دانش رقم خورد. امید داریم تا در آینده نیز بتوانیم این مراسمات را در خیریه بنیاد دانش با کیفیت هرچه بهتر و بیشتر برگزار کنیم تا دلیلی باشیم برای لبخند روی لب‌های فرزندان این سرزمین. بدون شک این امر بجز یاری شما همیاران میسر نبوده و نخواهد بود. از شما سپاس‌گزاریم که بنیاد دانش را در راستای تحقق زندگی عادلانه برای فرزندان ایران یاری می‌کنید. این زنجیره امید به دست شما همیاران نیکوکار ادامه‌دار خواهد بود…

 

 

به اشتراک گذاری این مقاله
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست