تفاهم نامه بنیاد دانش و انجمن‌های صنفی آموزشگاه‌های آزاد فنی‌ و حرفه‌ای

تفاهم‌نامه بنیاد دانش و انجمن‌های صنفی آموزشگاه‌های آزاد فنی‌ و حرفه‌ای

امضای تفاهم‌نامه موسسه بنیاد دانش و انجمن‌های صنفی

روز سه شنبه ۲۵ آبان ماه تفاهم‌نامه‌ای میان موسسه بنیاد دانش و انجمن‌های صنفی آموزشگاه‌های آزاد فنی‌وحرفه‌ای مراقبت و زیبایی شمال و غرب تهران منعقد شد. سپس مدیرعامل بنیاد دانش، محمدعلی شرافت، کریم دلاویز، مشاور کمیته مهارت‌آموزی و کارآموزی بنیاد دانش و سیمین محمدباقری رئیس کانون انجمن صنفی در جلسه‌ای به گفت‌وگو نشستند.

این سند با هدف فراهم کردن شرایطی بهتر برای مهارت‌آموزی دانش‌آموزان مستعد و کم برخوردار از فرصت‌های آموزشی تحت پوشش ایجاد شده و هدف نهایی آن ایجاد مهارت لازم در شکل‌گیری شغل پایدار برای بورسیه‌های بنیاد دانش است.

موضوعات این تفاهم‌نامه شامل، برنامه‌ریزی و اجرای دوره‌های آموزشی عمومی و تخصصی مهارتی و مدیریتی برای بورسیه‌های بنیاد و همکاری متقابل بین دو موسسه در نیازسنجی، ارزیابی و آموزش و همچنین تدوین و بازنگری در ماژول‌های آموزشی است. همچنین اجرای آزمون‌های صلاحیت حرفه‌ای بین‌المللی در خصوص مشاغل مورد نیاز نیز بخش دیگری از موضوعات این تفاهم‌نامه است.

هدف از امضای تفاهم‌نامه موسسه بنیاد دانش و انجمن‌های صنفی جهت بهبود اوضاع و شرایط دانش‌آموزان نیازمند و مستعد بوده است. ایجاد این شرایط می‌تواند فرصتی برای این دانش‌آموزان باشد تا مهارت‌های لازم جهت یافتن و یادگیری شغلی پایدار باشد.

 
 

همچنین شما می‌توانید در صورت تمایل برای اطلاع از آخرین اقدامات و فعالیت‌های بنیاد دانش در راستای تسهیل مهارت‌آموزی بورسیه‌ها، به صفحه اخبار مجله بنیاد دانش  مراجعه کنید.

به اشتراک گذاری این مقاله
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست