تفاهم‌نامه همکاری میان دانشگاه علم و فرهنگ و بنیاد دانش

امضای تفاهم‌نامه همکاری میان دانشگاه علم و فرهنگ و بنیاد دانش

بنیاد دانش به عنوان یک مؤسسه مردم‌نهاد که حامی دانش‌آموزان و دانشجویان مستعد و کم‌برخوردار در سرتاسر ایران عزیز می‌باشد، همواره در تلاش بوده است تا با هدف ایجاد نوآوری و توسعه خدمات آموزشی برای بورسیه‌های خود، همکاری‌های متعددی را با مراکز علمی کشور داشته باشد. به همین منظور با افتخار اعلام می‌کنیم که پس از رای‌زنی‌ها و تنظیم جلسات متعدد در راستای پیشبرد اهداف علمی بنیاد، تفاهم‌نامه همکاری مشترک میان بنیاد دانش و «دانشگاه علم و فرهنگ» به عنوان یکی از مهم‌ترین مراکز علمی در سطح کشور امضاء شد.

این تفاهم‌نامه در روز شنبه، مورخ 1401/03/28 با حضور جناب آقای «دکتر سید سعید هاشمی» رئیس محترم دانشگاه علم و فرهنگ، «مهندس محمدعلی شرافت» رئیس محترم بنیاد دانش، جناب آقای «دکتر چاپی» قائم مقام مدیرعامل بنیاد دانش و جناب آقای «دکتر دلاویز» مدیر واحد حرفه‌آموزی و اشتغال بنیاد دانش، در دفتر مرکزی بنیاد دانش امضاء شد و به این ترتیب، طبق مفاد موجود در این تفاهم‌نامه «از این پس دانشجویان معرفی شده توسط دانشگاه علم و فرهنگ به عنوان همیار طلایی بنیاد، تحت حمایت‌های مالی و اجتماعی بنیاد دانش قرار خواهند گرفت». مهم‌ترین وجوه کمک‌های مالی و اجتماعی دانشگاه علم و فرهنگ از بورسیه‌های بنیاد دانش نیز به شرح ذیل خواهد بود :

1- فراهم نمودن شرایط استفاده از امکانات فضای فیزیکی دانشگاه.

2- فراهم نمودن شرایط استفاده از فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی مرتبط به دانشگاه.

3- طراحی، هدایت و فراهم‌نمودن زمینه همکاری تشکل‌های دانشجویی دانشگاه با بنیاد.

4- تشویق اساتید، دانشجویان و فارغ‌التحصیلان به منظور حمایت‌های تخصصی، اعتباری و مالی از برنامه‌ها و پروژه‌های انسان‌دوستانه بنیاد.

5- معرفی خدمات و نوآوری‌های بنیاد در حمایت‌های هدفمند از دانش‌آموزان نیازمند به جامعه دانشگاهی.

6- فراهم نمودن امکان انجام تحقیق و پژوهش در خصوص موضوعات کاربردی امور خیریه و حمایتی در قالب پایان‌نامه‌های کارشناسی ارشد و دکترا.

تفاهم‌نامه همکاری میان دانشگاه علم و فرهنگ و بنیاد دانش
تفاهم‌نامه همکاری میان دانشگاه علم و فرهنگ و بنیاد دانش

همچنین یکی از موضوعات اصلی در این تفاهم‌نامه، حمایت مالی و تخصصی از پایان‌نامه‌های تحصیلات تکمیلی در حوزه‌های مرتبط با امور خیریه و نیکوکاری است. به این ترتیب بنیاد دانش متعهد شده است تا در اجرای پروژه‌های پژوهشی مرتبط با اهداف این تفاهم‌‌نامه (پژوهش‌های اجتماعی) همکار دانشگاه علم و فرهنگ باشد.

در پایان لازم به ذکر است که بنیاد دانش همواره در تلاش خواهد بود تا در جهت توسعه امکانات آموزشی و علمی برای عزیزان بورسیه‌، ارتباط خود را با مراکز آموزشی کشور بیشتر از پیش ارتقاء دهد؛ به این امید که فرزندان مستعد و کم‌برخوردار ایران عزیز، با به روزترین امکانات و روش‌های آموزشی در سطح کشور تحصیل نمایند و به عنوان شخصیت‌های علمی آینده ایران، در جهت سرافرازی این مرز و بوم، گام بردارند.

تفاهم‌نامه همکاری میان دانشگاه علم و فرهنگ و بنیاد دانش
به اشتراک گذاری این مقاله
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست