اهدای ۹ تبلت به بورسیه‌های دفتر نمایندگی سراوان

اهدای ۹ تبلت به بورسیه‌های دفتر نمایندگی سراوان

در روز ۶ آبان در مراسمی با حضور بورسیه‌های دفتر نمایندگی سراوان ۹ تبلت از سوی بنیاد دانش به آنان اهدا شد. این مراسم با حضور مدیر آموزش و پرورش و ریاست کمیته امداد، شورای شهر و شهرستان و رئیس و اعضای مجمع خیرین مدرسه‌ساز صورت پذیرفت. در ادامه این مطلب به طور کامل می‌توانید جزئیات آن را مطالعه کنید.

اهدای ۹ تبلت به بورسیه‌های دفتر نمایندگی سراوان

روز پنج‌شنبه شش آبان‌ ماه در مراسمی به منظور ایجاد فرصت برابر برای دانش‌آموزان بورسیه شعبه سراوان بنیاد دانش ۹ تبلت به آنان اهدا شد. این مراسم با حضور مدیر آموزش و پرورش، ریاست کمیته امداد، شورای اسلامی شهر و شهرستان و رئیس و اعضای مجمع خیرین مدرسه‌ساز برگزار شد و از دانش‌آموزان بورسیه دفتر نمایندگی بنیاد دانش در سراوان با حضور سرپرستان آن‌ها قدردانی شد.  در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از خدمات بنیاد دانش و فعالیت‌های آن بر لزوم آموزش کودکان و نوجوانان منطقه تاکید شد. همچنین مدیر آموزش و پروش بر اهمیت علم و دانش تاکید کرد و در خصوص استفاده صحیح از امکانات تکنولوژی و ارتباطی فضای اینترنت نکاتی را به دانش آموزان توصیه کرد.

سپس لوح سپاس و کارت هدیه از طرف خیریه حضرت فاطمه زهرا (س) با امضای معاون مدیر کل بهزیستی و فرماندار سراوان به مددکار و راهبران آموزشی اهدا گردید تا از تلاش آنان در امر خدمات‌رسانی به دانش آموزان مستعد قدردانی شود.

همانطور که بالاتر اشاره شد؛ در پایان از سوی بنیاد دانش ۹ دستگاه تبلت به بورسیه ‌بنیاد دانش در دفتر نمایندگی سراوان اهدا شد. با امید به اینکه بتوان شرایط جامعه و مناطق محروم را برای بهبود وضعیت تحصیلی و آموزشی بالا برد تا دانش‌آموزان بیشتری در مسیر تحصیل قدم بردارند. موسسه بنیاد دانش تلاش روز افزون برای بالا بردن سطح کیفیت تحصیلی دارد و آرزو می‌کند با تلاش و پشتکار به فرزندان ایران زمین کمک کند. شما با مراجعه به بخش اخبار مجله بنیاد دانش می‌توانید از سایر اقدامات در این راستا مطلع باشید.

به اشتراک گذاری این مقاله
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست