برگزاری اردوی نوروزی

برگزاری پانسیون و اردوی درسی نوروزی برای متقاضیان کنکور توسط بنیاد دانش

بنیاد دانش همواره تلاش می‌کند تا سطح کیفی برنامه‌های آموزشی برای دانش‌آموزان بورسیه، برابر با بهترین برنامه‌های درسی در سطح مدارس کشور باشد. باتوجه به اینکه یکی از اهداف اصلی بنیاد، هموار کردن بستری برای ایجاد فرصت‌های آموزشی برابر می‌باشد، مجموعه بنیاد دانش توجه ویژه‌ای به آزمون کنکور و نقش تعیین‌کننده‌ آن در آینده تحصیلی بورسیه‌های خود دارد. به همین جهت، بر آن شدیم تا با “برگزاری اردوی نوروزی” برای متقاضیان آزمون کنکور، سطح علمی دانش‌آموزان را بیش از پیش ارتقاء دهیم.
این اردوی نوروزی که با مدیریت و آموزش مجرب‌ترین کادرهای تحصیلی همراه بود، با مجموع هجده نفر شرکت‌کننده در روزهای دوم تا دوازدهم فرودین، توسط سه دفتر اهواز، اروند و سراوان برگزار شد.
لازم به ذکر است که به دلیل اهمیت سطح کیفی آموزش، برنامه مطالعاتی این اردو توسط “مرکز مشاوره پوردستمالچی” تهیه و تدوین شد و نحوه ارائه برنامه‌ها نیز به صورت هوشمند و از طریق پنل کاربری، در اختیار هریک از دانش‌آموزان قرار می‌گرفت. علاوه بر آن، تمام دانش‌آموزان دو بار در روز تحت نظر مشاورین خود، رفع اشکال می‌کردند و پاسخ پرسش‌های خود را دریافت می‌کرند.
همچنین، به دلیل اهمیت نقش نشاط و شادی در آمادگی ذهنی دانش‌آموزان، برنامه‌های تفریحی به صورت دسته‌جمعی و روزانه در این اردوها انجام می‌شد.

تصاویر این اردو را می‌توانید در زیر مشاهده کنید

 

برگزاری اردوی نوروزی
برگزاری اردوی نوروزی
برگزاری اردوی نوروزی
برگزاری اردوی نوروزی
برگزاری اردوی نوروزی
برگزاری اردوی نوروزی
به اشتراک گذاری این مقاله
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست