چکاپ و ارائه خدمات پزشکی و دندانپزشکی 70 بورسیه بنیاد دانش

چکاپ و ارائه خدمات پزشکی و دندانپزشکی 70 بورسیه بنیاد دانش

 همان‌طور که می‌دانید یکی از خدماتی که بنیاد دانش برای بورسیه‌های تحت پوشش خود ارائه می‌دهد، خدمات پزشکی و دندانپزشکی است که به صورت کاملا رایگان انجام می‌شود. از این رو با توجه به تعهدی که بنیاد دانش نسبت به انجام خدمات دارد در هفته گذشته چکاپ دندانپزشکی و پزشکی ۷۰ بورسیه در نمایندگی زابل از توابع استان سیستان‌و‌بلوچستان انجام شد. در ادامه این مطلب می‌توانید خبر را به طور کامل بخوانید.

در هفته گذشته، چکاپ و ارائه خدمات پزشکی و دندانپزشکی 70 بورسیه بنیاد دانش از طرف این موسسه انجام شد. و با توجه به معاینات و اقدامات مشخص شد که 45 بورسیه، نیازمند عصب‌کشی، پرکردن، کشیدن دندان و جرم‌گیری هستند که اطلاعات تماس آن‌ها برای پیگیری و اقدامات لازم به بهداری داده شد.

در میان این افراد، اشخاصی که نیازمند داروهایی همچون قرص آهن و ویتامین‌ها هستند نیز شناسایی شده و اطلاعات و شماره تماس آن‌ها نیز لیست شده است تا در اسرع وقت جهت ارائه این قرص‎‌ها اقدام شود.

بنیاد دانش معاینه و درمان دندان بورسیه‌ها را به صورت کاملا رایگان و همزمان در تهران و نمایندگی‌هایی که تحت پوشش دارد، انجام می‌دهد.

تزریق واکسن کرونا

با توجه به هماهنگی انجام شده با دانشگاه علوم پزشکی زابل، واکسن کرونای، ۱۲ بورسیه و خانواده‌هایشان در دفتر بنیاد دانش زابل تزریق شد .

تزریق واکسن کرونا

به اشتراک گذاری این مقاله
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست