برگزاری جلسه مجمع سالانه بنیاد دانش

برگزاری جلسه مجمع سالانه بنیاد دانش

جلسه مجمع سالانه بنیاد دانش برای تعیین هیئت مدیره جدید و ارائه صورت‌های مالی حسابرسی شده منتهی به سال مالی 1399 در تاریخ 16 آذر به همت و بانی شدن آقای دکتر زاغی در هتل پرشین پلازا در قالب مسئولیت اجتماعی برگزار شد. در ادامه این مطلب می‌توانید شرح کامل این جلسه را بخوانید و درباره وقایع آن مطلع شوید.

گزارش کامل جلسه مجمع سالانه بنیاد دانش

ضمن سپاس فراوان از جناب دكتر زاغي بابت پذيرايي گرم ايشان از اعضای محترم هیئت امنا و ساير همكاران دفتر كه در مجمع شركت كرده بودند. به لطف خداوند مجمع  بنياد به‌طور فوق‌العاده، ديروز در هتل پرشين پلازا و با ميزباني جناب آقاي دكتر زاغي برگزار گرديد.
در اين مراسم پس از تلاوت قرآن مجيد و سرود ملي و خوش‌آمدگویی توسط جناب فراهاني رياست محترم هیئت مديره، گزارش عملكرد تيرماه ٩٩ لغايت خرداد ١٤٠٠ و همچنين پرزنت برنامه و بودجه سال تحصيلي ١٤٠٠-١٤٠١ توسط ایشان انجام گرديد، سپس با حضور آقايان سليمي آشتياني، احسانفر و دكتر گروسي، هیئت رئيسه مجمع تشكيل و پس از آن گزارش جناب شهرابي به‌عنوان بازرس اصلي ارائه گرديد و صورت‌هاي مالي حسابرسي شده منتهي به سال مالي ١٣٩٩ مورد تاييد و تصويب مجمع قرار گرفت.

در ادامه جناب آقاي حميدرضا زمانيان استعفاي خود را از حضور در هیئت امنای بنياد تقديم هیئت رئيسه مجمع نمودند و علي‌رغم ميل تمامي اعضای حاضر و با اصرار ايشان استعفا مورد پذيرش قرار گرفت.

برگزاری جلسه مجمع سالانه بنیاد دانش

سپس جناب دكتر محبي به‌عنوان يكي از پيشكسوتان هيات امنا و هيات مديره با ايراد حديثي از حضرت علي(ع) در مورد لزوم و فوايد انجام كار خير ايراد سخن نمودند و پس از آن راي‌گيري براي انتخاب بازرس اصلي و علي‌البدل صورت گرفت و از مجموع شركت‌كنندگان كه ٣١ نفر (٢٢ نفر به‌صورت حضوري ٩ نفر هم به‌صورت وكالتي) بودند، تعداد ٢٨ نفر در راي‌گيري شركت کردند و آقای حميدرضا شهرابي به‌عنوان بازرس اصلي و آقاي دكتر حسين بهرامي به‌عنوان بازرس علي‌البدل مجددا انتخاب گرديدند.
در انتها پس از انجام فريضه نماز و صرف شام، جلسه خاتمه يافت.

 

به اشتراک گذاری این مقاله
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست