گفت و گو با مشاور مدیر عامل بنیاد دانش

گفت و گویی صمیمانه با خانم اکرم نصیری؛ مشاور مدیرعامل در حیطه آموزش

در این ویدیو گفت و گویی داشتیم با مشاور مدیرعامل بنیاد دانش سرکار خانم نصیری؛ ایشان ضمن بیان تعریف واقعی کمک کردن، به نحوه کمک کردن بنیاد دانش به بورسیه‌ها می‌پردازند. ویدیوی گفت و گو با مشاور مدیر عامل بنیاد دانش را می‌توانید در زیر مشاهده کنید.

در زیر متن دقیق گفت و گو با سرکار خانم نصیری را می‌توانید مطالعه کنید.

متن گفت و گو با مشاور مدیر عامل بنیاد دانش ( در حیطه آموزش )

به نام خدا 
عرض سلام دارم خدمت همه‌ی فارسی زبانان جهان؛ به ویژه کسانی که همیار بنیاد هستند و مهربانی را که یکی از ویژگی‌های اصلی ما ایرانیان هست در بنیاد دانش به زیبایی در معرض نمایش می‌گذارند.
 
من اکرم نصیری هستم؛ مشاور مدیر عامل بنیاد دانش در حیطه و بخش آموزش.
 
وجه تمایز بنیاد دانش آنجایی است که حمایت را به معنای واقعی کلمه در مورد بورسیه‌ها اعمال می‌کند. حمایت واقعی و کمک واقعی تعریفش این است که: من به گونه‎‌ای به سمت مددجو بروم که در کوتاهترین زمان ممکن امکان استقلال را در این فرد فراهم شود؛ که این فرد بتواند خودش برگردد و بشود همیار بنیاد دانش.
 
این وجه تمایز اساسی‌ای است که ما در بنیاد به آن قائل هستیم و اعتقادمان این هست که بچه‌های ما باید در حین اینکه عزت نفس و اعتماد به نفسشان حفظ می‌شود، به گونه‌ای آموزش ببینند که آرام آرام دارای استقلال بشوند و یک خودکفایتی در آن‌ها شکل بگیرد و یاد بگیرند که رو پای خودشان بتوانند بایستند و زندگی‌شان را بتوانند بسازند، آنطور که دلشان می‌خواهد و برای جامعه‌شان می‌توانند مفید باشند و یک روزی دستی را بگیرند.

به اشتراک گذاری این مقاله
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست