کسب مقام دوم در اولین دروه امیدآپ توسط بورسیه بنیاد دانش در سیستان

کسب مقام دوم در اولین دوره امیدآپ توسط بورسیه بنیاد دانش در زابل

 

رویداد امیدآپ با کمک کمیته امداد امام خمینی و شرکت امید پایدار و حمایت دانشگاه زابل در استان سیستان و بلوچستان، در تاریخ 7 دی لغایت 8 دی ماه، برگزار شد؛ که در آن، یکی از بورسیه‌های موسسه بنیاد دانش، مقام دوم در اولین دوره امیدآپ را کسب کردند.

کسب مقام دوم دوره امیدآپ توسط بورسیه بنیاد دانش

رویداد امیدآپ با هدف شناسایی استعدادهای کسب و کار از میان فارع‌التحصیلان خانواده بزرگ کمیته امداد، در تاریخ 7 دی لغایت 8 دی ماه، در دانشگاه زابل برگزار شد. یکی از حامیان این برنامه شرکت مشاوره و آموزش کارآفرینی شتاب پایدار، که مرکز خدمات کارآفرینی شهرداری زاهدان است، بود.

در طی این مراسم یکی از بورسیه‌های موسسه بنیاد دانش در استان سیستان و بلوچستان، موفق شد مقام دوم کسب‌و‌کارهای استارآپی را کسب نماید.

کسب مقام دوم در اولین دوره امیدآپ توسط بورسیه بنیاد دانش در سیستان
کسب مقام دوم در اولین دوره امیدآپ توسط بورسیه بنیاد دانش

موسسه بنیاد دانش دریافت مقام دوم در امیدآپ استان سیستان و بلوچستان را به بورسیه منتخب تبریک می‌گوید و امیدوار است که بتواند با فراهم نمودن زمینه رشد و شکوفایی استعدادهای دانش‌آموزان بورسیه، موجبات دست‌یابی دانش‌آموزان بورسیه به مدارج علمی و تربیتی عالی را فراهم آورد. همچنین ترمیم و ارتقای عزت نفس و اعتماد به نفس بورسیه‌ها به منظور حضور پرنشاط و خلاق در عرصه‌های مختلف اجتماعی را افزایش دهد و بتواند مهارت‌آموزی و تحصیل را برای بورسیه‌ها، جهت ساختن آینده‌ای بهتر برای خود و جامعه، فراهم کند.

 

به اشتراک گذاری این مقاله
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

مقالات مرتبط

1 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست