طرح اهدای لوازم التحریر برای دانش آموزان مناطق محروم

طرحی از لبخند بر لبان 673 دانش آموز کم برخوردار در آغاز سال تحصیلی

دانش‌آموزان در سراسر کشور سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۲ را شروع کردند اما در این میان کودکان و نوجوانان مستعد و کوشایی از خرید مایحتاج تحصیلی‌شان محروم بودند. خبر دلگرم‌کننده روابط عمومی بنیاد دانش اینطور شروع می‌شود که صدای دانش‌آموزان مناطق محروم شنیده شده و با همیاری و مشارکت بنیاد کودک آمریکا و همیاران برای تحصیل و رفتن به مدرسه آماده شدند.

برای ایجاد لبخند امید روی لب‌های این دانش‌آموزان با استعداد اما کم برخوردار، در مناطق محروم تحت حمایت بنیاد دانش، تعداد ۶۷۳ بسته‌ی لوازم تحریر به همراه کوله‌پشتی با هزینه‌ای معادل 4،541،158،000 ریال تهیه شد.

 از این بسته‌های اهدایی، ۱۷۱ بسته سهم کودکان مقطع ابتدایی، ۲۳۶ بسته سهم نوجوانان مقطع متوسطه اول شد و ۲۶۶ بسته به دانش‌آموزان مقطع متوسطه دوم رسید.

هدف خیرین و همیاران بنیاد دانش از ارائه‌ی بسته‌های اهدایی باکیفیت، ایجاد انگیزه، شور و اشتیاق در دانش‌آموزان مناطق محروم برای ادامه تحصیل و رسیدن به آینده‌ای روشن است.

پک‌های لوازم‌تحریر توسط نمایندگی‌های بنیاد دانش مستقر در شهرهای زاهدان، سراوان، زابل، خاش، اهواز، اروند، تهران، زهان، دزفول و بوشهر به دست دانش آموزان تحت حمایت موسسه‌ی خیریه بنیاد دانش رسید.حمایت و همراهی شما با بنیاد دانش، آینده‌ی کودکان این سرزمین‌ را می‌سازد!

به اشتراک گذاری این مقاله
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست