میزبانی بنیاد دانش در شهر زاهدان

میزبانی بنیاد دانش در شهر زاهدان

بنیاد دانش، مفتخر بوده است که در شب شهادت مولای متقیان، حضرت امیرالمؤمنین علی ( ع )، میزبان جمعی از مسئولین شهر زاهدان، به همراه افراد بورسیه و خانواده‌های محترم ایشان باشد. این میزبانی که در قالب مراسم افطاری و شام، در تالار بانوان اردوگاه ام‌المؤمنین، حضرت فاطمه زهرا ( س ) برگزار شد، ، با حضور مسئولین بلندپایه شهر زاهدان همراه بود. ازجمله :

1- دکتر میرعبدی؛ مدیرکل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان.

2- مهندس براهویی؛ شهردار کلان‌شهر زاهدان.

لازم به ذکر است که علاوه بر مسئولین فوق، معاونین آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان، معاونین شهرداری زاهدان، رئیس سازمان فرهنگی شهرداری زاهدان، رئیس ستاد اجرایی فرمان امام ( ره )، مسئولین ادارات دولتی، اساتید دانشگاه شهر زاهدان و جمعی از خیّرین محلی نیز حضور داشتند.

میزبانی بنیاد دانش در شهر زاهدان

در این ضیافت الهی که قاریان ممتاز شهر زاهدان نیز حضور داشتند، مراسم بنیاد دانش با تلاوت قرآن کریم آغاز شد و از ساعت شش عصر تا لحظه اذان مغرب و عشاء، محفل انس با قرآن برگزار گردید. همچنین در این مراسم، مدیر کل آموزش و پرورش شهر زاهدان و شهردار زاهدان نیز سخرانی کردند.

بنیاد دانش در ماه مبارک رمضان، با برپایی چندین ضیافت افطاری و میزبانی جمع کثیری از مسئولین در سراسر کشور، تلاش کرد تا در این ماه عزیز، همبستگی مسئولین و بنیاد با افراد بورسیه و خانواده‌های محترم ایشان را یادآور شود و این پیوند معنوی را بیشتر از پیش کند.

به امید ایرانی سرشار از شادی و امید برای تمام فرزندان ایران؛ علی‌الخصوص، فرزندان مستعد و کم‌برخوردار ایران.

به اشتراک گذاری این مقاله
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست